Chystáme už 10. ročník příměstského tábora Fit for English s angličtinou v Domažlicích

 

hlavicka tabor

Kdy?

28.8.-1.9. 2023

(poslední týden prázdnin)

Proč s námi?

Máme tradici a fakt nás to baví:) Letos poběží už 10. ročník a děti se k nám vracejí. Specializujeme se především na výuku angličtiny. Program šijeme na míru – zábavně a přitom efektivně v malé skupině. Velmi vhodné také jako příprava na výuku v ZŠ nebo na víceletém gymnáziu.

Jak a pro koho?

Děti 6 – 15 let. Denně 5 vyučovacích hodin a aktivit (po-pá 8.15 – 12.15). Mluvíme a posloucháme, píšeme, hrajeme hry a přitom se zábavně učíme a opakujeme. A to vše jen v angličtině!

Kde?

V moderně vybavených učebnách a na zahradě Jazykového studia Sylvy Kaiserové v Jindřichově ulici 308 v centru Domažlic.

S kým?

Vedoucí lektor: Mgr. Sylva Kaiserová, DiS. – hlavní lektor – mluví 5 jazyky, více než 30 let praxe, absolventka FF UK, zahraničních stáží v USA a Británii, zkušená lektorka AJ s praxí pedagoga na GJŠB, ve firemních kurzech a ve vlastní jazykové škole. Překladatelka a tlumočnice, soudní tlumočník.

Asistent/příprava: Bc. Anna Zwerner Kaiser, DiS. – lektorka – mluví 3 jazyky, učí se další 2:) Absolventka VŠ, VOŠ a mezinárodní letní jazykové školy v kanadském Montrealu, držitelka Cambridge certifikátu CAE v angličtině a německého jazykového diplomu DSD.

Cena: 3300 Kč/týden/25 hodin výuky (zvýhodněná cena pro sourozence). Učební materiály, nápoje a ovoce v ceně.

Přihlášky

Přihlaste se nejpozději do 16.6.2023 emailem na info@sylvakaiserova.cz nebo SMS na tel. 724117059. Pokud bude ještě volno, pošleme vám přihlášku. O přijetí do kurzu rozhoduje pořadí podaných přihlášek. Kurz se koná při minimálním počtu 5 účastníků. Vaše dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás.

Skupinka je malá a naše kapacita se vždy rychle naplní.

Přihlaste se ještě dnes