Chystáme už 7. ročník kempu Fit for English – příměstský tábor s angličtinou v Domažlicích

Dejte nám včas vědět, že s vámi máme v srpnu počítat.

hlavicka tabor

Příměstský tábor s angličtinou v Domažlicích. Letní angličtina pro děti.

7. ročník

úspěšného příměstského tábora s angličtinou  v Domažlicích

24.8.-28.8. 2020 (poslední týden prázdnin)


Proč s námi?

Máme tradici a fakt nás to baví:) Letos poběží už 7. ročník a děti se k nám vracejí. Specializujeme se především na výuku angličtiny. Program šijeme na míru – zábavně a přitom efektivně v malé skupině. Velmi vhodné také jako příprava na výuku v ZŠ nebo na víceletém gymnáziu.


Jak a pro koho?

Děti 6 – 15 let. Denně 5 vyučovacích hodin a aktivit (po-pá 8.30 – 12.40). Mluvíme a posloucháme, píšeme, hrajeme hry a přitom se zábavně učíme a opakujeme. A to vše jen v angličtině!


Kde?

V moderně vybavených učebnách a na zahradě Jazykového studia Sylvy Kaiserové v Jindřichově ulici 308 v centru Domažlic (nad autobusovým nádražím, nad zubní ordinací, u zahrady mateřské školy a u firmy Metzler – bývalé Komunální služby).

S kým?

Mgr. Sylva Kaiserová, DiS. – hlavní lektor – mluví 5 jazyky, 30 let praxe, absolventka FF UK, zahraničních stáží v USA a Británii, zkušená lektorka AJ s praxí pedagoga na GJŠB, ve firemních kurzech a ve vlastní jazykové škole. Překladatelka a tlumočnice, soudní tlumočník.

Anna Kaiserová – lektorka – mluví 3 jazyky, studentka VŠ a VOŠ, absolventka mezinárodní letní jazykové školy v kanadském Montrealu, držitelka Cambridge certifikátu CAE v angličtině a německého jazykového diplomu DSD. Sympaťačka, co to umí skvěle s dětmi:)


Cena: 3250 Kč/týden/25 hodin výuky (zvýhodněná cena pro sourozence). Učební materiály, nápoje a ovoce v ceně.


Přihlášky

Přihlaste se nejpozději do 25.5.2020 na info@sylvakaiserova.cz nebo SMS na tel. 724117059. Pokud bude ještě volno, pošleme vám přihlášku. O přijetí do kurzu rozhoduje pořadí podaných přihlášek. Kurz se koná při minimálním počtu 5 účastníků. Vaše dotazy rádi zodpovíme. Kontaktujte nás.

Skupinka je malá a naše kapacita se vždy rychle naplní.

Přihlaste se ještě dnes